Klausen - Süllyesztett LED spot lámpa 4, 9W 480lm, hidegfehér, fekete (Beam) (KL171001)
0 / 5
0 / 5
Klausen BEAM B LED süllyesztett szpot 4,9W 480lm, 4000K IP20 36° 220-240V fekete KL171001
| Termék ID: | #5940827 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 90 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 480 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4,9 W LED modul |
| Magasság méret: | 22 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |