Klausen - Süllyesztett LED spot lámpa, hidegfehér fényű, fekete (Down) (KL171004)
0 / 5
0 / 5
Klausen DOWN B LED süllyesztett szpot 480lm, 4000K IP44 220-240V fekete KL171004
| Termék ID: | #5943001 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 90 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 480 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 4,9 W LED modul |
| Magasság méret: | 22 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 4.9 W |
| Szín: | fekete |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44 |