NEDES - beépíthető mini led panel kerek 7, 5W természetes fehér fekete szegéllyel - külső táppal (LDL321WB)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942577 |
| Dimmelhető: | Nem |
| Fényerő: | 520 lm |
| Fényerő (lm): | 520 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Furat mérete: | Φ80 mm |
| Garancia időtartama: | 3 év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Kiváltott teljesítménye: | 50 Watt |
| Méret: | Φ100 x 35 mm |
| Működési feszültség: | AC175 - 265V |
| Panel formája: | Kör |
| Szín: | Opál, fehér, fekete szegéllyel |
| Színhőmérséklet: | Természetes fehér (4000-4500K) |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítmény: | 7.5 Watt |
| Termékek: | Ledes beépíthető lámpa |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |