NEDES - LED beépíthető lámpa kerek fekete keret 7W természetes fehér IP44 (furat: 75 mm) (LDL153-B)
0 / 5
0 / 5
" A MINI LED panel család egy termékben ötvözi a letisztult dizájnt, a kis fogyasztást, a természetes vibrálásmentes fénykibocsátást és az egyszerű beépítést. Vékony keretüknek köszönhetően szinte egybeolvadnak a falfelülettel, teret hagyva a lakás dekorációinak. A hagyományos energiatakarékos izzókkal szemben felkapcsolás után azonnal teljes fényerőt bocsájtanak ki, miközben fogyasztásuk lényegesen kevesebb, élettartalmuk pedig sokkal hosszabb. A MINI LED panelek SMD LED chipekkel vannak felszerelve, ami által nagy szórásszögű, homogén fényt kapunk. A lámpatest kör és négyszögletű alakban, illetve fehér és inox színben elérhető. A LED panel tartalmazza a hálózati tápegységet, amely egybe van építve a fényforrással, így a furat kivágása és a lámpatest rögzítése mellett csak a 230 V-os hálózatra kell rákötni. A stabil elhelyezés a rugós klipszekkel könnyen elvégezhető. Felhasználási javaslatok: Elsősorban üzletterek, folyosók, közösségi helyek megvilágítására ajánljuk ezeket a LED lámpákat, de alkalmazható álmennyezetekben, gipszkartonfelületeken, nappali, konyha, előszoba, raktárhelységek, vagy akár szekrény, kirakat és falfülke világítás esetén is. Tökéletesen helyettesíthetik a beépíthető fénycsöves G24d foglalatú lámpatesteket. Fénycsöves, G24d lámpatestMINI LED panel "
| Termék ID: | #5939225 |
| EAN kód: | 8585040910592 |
| Dimmelhető: | Nem |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényerő: | 600 lm |
| Fényerő (lm): | 600 lm |
| Fényforrás: | Beépített LED |
| Furat mérete: | Φ75 mm |
| Garancia időtartama: | 3 év |
| IP Védettség: | IP44 |
| Kiváltott teljesítménye: | 65 Watt |
| Letölthető dokumentum: | https://ledlampahaz.hu/shop_ordered/5467/pic/Adatlapok/Nedes/LDL153-S.pdf |
| Méret: | Φ92 x 52 mm |
| Működési feszültség: | AC180 - 265V |
| Panel formája: | Kör |
| Szín: | Opál, fekete |
| Színhőmérséklet: | Természetes fehér (4000-4500K) |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítmény: | 7 Watt |
| Termékek: | Ledes beépíthető lámpa |
| Várható élettartam: | 30 000 üzemóra |