OPTONICA - beépíthető kerámia MR16 foglalat vezetékkel DC: 12V 5186 (OT5186)
0 / 5
0 / 5
Ebbe a foglalatba csak és kizárólag MR16 (GU5.3) -os fényforrás helyezhető el legyen szó akár hagyományos, vagy LED izzóról. Ez a kerámia foglalat a 230V-os spot lámpák beépítését teszi lehetővé. Az MR16 (GU5.3) -os OPTONICA kerámia foglalat csavarral rögzíthetők. Kábelhossz: 10 cm.
| Termék ID: | #5937068 |
| Cikkszám: | OT5186 |
| Anyaga: | Kerámia |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Feszültség: | DC: 12V |
| Foglalat típusa: | MR16 |
| Garancia: | 1 év |
| Méretek: | 17 x 10 mm |
| Típus: | MR16 kerámia foglalat |
| Tömeg: | 5 g |
| Vezetékhossz: | 10 cm |