OPTONICA - Beépíthető spot keret, négyzetes, GU10-es foglalat, fehér / MAX 35W/ IP20 / OT2050 (OT2050)
0 / 5
0 / 5
A beépíthető fix GU10/MR16-os keret normál fejméretű spot lámpákhoz való. Alkalmasak állmennyezet, gipszkarton, bútor vagy akár falba építéshez is.
| Termék ID: | #5938891 |
| Cikkszám: | OT5050 |
| Anyaga: | PC |
| Beépítési méret: | 70 mm |
| Foglalat: | GU10/MR16 |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| Méret: | 102x102x42 mm |
| Szín: | Fehér |
| Tömeg: | 65g |