OPTONICA - bútorvilágító fehér négyzet spot lámpa 1W 230V 60lm 3000K meleg fehér 90° IP20 3299 (3299)
0 / 5
0 / 5
Műszaki adatok:
Cikkszám: 3299
Teljesítmény: 1W
Normál izzó teljesítménye: 7W
Feszültség: AC 220-240V
Névleges fényáram: 60 lm
Szín: meleg fehér
Színhőmérséklet: 3000K
CRI: > 80
Átlagos élettartam: kb. 25000 óra
Kezdési idő:
Nyalábszög: 26°
Üzemi hőmérséklet: -20°C/+40°C
Anyaga: Műanyag
Testszín: fehér
Csatlakozó kábel: ~ 70mm
Méretek: 34,7x34,7x28,5 mm (SzxHxM)
Beépítési méret: Ø 28 mm
Biztonsági tanúsítvány: IP20; CE és RoHS
Műszaki adatok:
Cikkszám: 3299
Teljesítmény: 1W
Normál izzó teljesítménye: 7W
Feszültség: AC 220-240V
Névleges fényáram: 60 lm
Szín: meleg fehér
Színhőmérséklet: 3000K
CRI: > 80
Átlagos élettartam: kb. 25000 óra
Kezdési idő:
Nyalábszög: 26°
Üzemi hőmérséklet: -20°C/+40°C
Anyaga: Műanyag
Testszín: fehér
Csatlakozó kábel: ~ 70mm
Méretek: 34,7x34,7x28,5 mm (SzxHxM)
Beépítési méret: Ø 28 mm
Biztonsági tanúsítvány: IP20; CE és RoHS
| Termék ID: | #5942110 |
| Cikkszám: | 3299 |
| EAN kód: | 3800156632998 |
| Anyaga: | Műanyag |
| Argep.hu export Kategória: | Lámpa, világítás |
| Argep.hu export Warranty: | 2 év |
| CRI: | min. 80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 7 W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/1294/main/3299-b_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | G |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC:220-240V/50HZ |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Lumen: | 60 lm |
| Méretek: | 34,7 x 34,7 x 28,5 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérskélet: | Meleg fehér (3000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 1 W |
| Típus: | Bútorvilágító lámpa |
| Tömeg: | 14 g |
| Világítási szög: | 90° |