OPTONICA - COB LED süllyeszthető spot lámpatest/kör/5W/hideg fehér/CB3264 (CB3264)
0 / 5
0 / 5
Watt 5WCRI Színvisszaadás>80Bemeneti feszültségAC:100-240VVizállóságIP20 Fényáram375 LumenÜzemóra25000óraVilágítási Szög50ºMéretekф40x90 mm Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott Chip On Board LED fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemet a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár több 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A COB LED spot lámpatest alacsony energiafelhasználásukkal befektetése rövid időn belül megtérül, ehhez a fenti megtakarítás kalkulátor adhat némi segítséget. A süllyeszthető COB LED spot lámpatest típus függően 50°-tól egészen a 145°-os sugárzási szöggel rendelkeznek. A világítási feladatok legnagyobb részéhez tökéletesen megfelelnek. A süllyeszthető spot lámpatestek alkalmasak állmennyezeti, illetve gipszkartonos kiépítéséhez is, belsőépítészek körében is közkedvelt, hiszen tökéletes mennyezeti fényforrás. Tökéletes megoldás minden típusú helyiség (az otthonától a munkahelyéig) megvilágításra. Hideg, nappali, meleg fehér és állítható színhőmérsékletekben (dimmelhető) válaszható, felhasználástól függően.
| Termék ID: | #5940426 |
| Cikkszám: | CB3264 |
| Alak: | Kör alakú |
| Anyaga: | Műanyag |
| CRI: | min.80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 25W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/467/main/3264_2_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | A+ |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC: 100-240V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| Kelvin: | 6000-6000 |
| Kelvin (K): | 6000 |
| LED Chip típus: | COB |
| Lumen: | 375lm |
| Méret: | 40 x 90 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS, TÜV SÜD |
| Teljesítmény: | 5W |
| Típus: | Süllyeszthető |
| Tömeg: | 90g |
| Világítási szög: | 50° |