OPTONICA - ezüst AR111 dupla spot lámpa keret beépíthető négyzet alakú billenthető 45º 5084 (OT5084)
0 / 5
0 / 5
A termék kizárólag párosával rendelhető, egy dobozban két keret található! Az AR111-es beépítő keret nevéből adódóan beépíthető és billenthető AR111-es fejméretű spot lámpákhoz való 45°-os dőlési szöggel rendelkeznek. Alkalmasak állmennyezet, gipszkarton, bútor vagy akár falba építéshez is. A keretek alumíniumból készültek ezáltal nem rozsdásodnak! A spot hátulról helyezhető bele. A beépíthető keretek szögletes kivitelben kaphatók, amely lehet szimpla, dupla vagy akár tripla. Szín tekintetében a fehér és a króm között választhatunk.
| Termék ID: | #5938468 |
| Cikkszám: | OT5084 |
| Anyaga: | Acél |
| Beépítési méret: | 300 x 150 mm |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| Garancia: | 2 év |
| Méretek: | 180 x 180 x 42 mm |
| Szín: | Ezüst |
| Típus: | Billenthető AR111 spot lámpa keret |
| Tömeg: | 358 g |