OPTONICA - inox GU10/MR16 spot lámpa keret beépíthető kör alakú billenthető 45º Ø7cm 5098 (5098)
0 / 5
0 / 5
A termék kizárólag párosával rendelhető, egy dobozban két keret található! A beépíthető és billenthető GU10/MR16-os keret normál fejméretű spot lámpákhoz való 45°-os dőlési szöggel rendelkeznek. Alkalmasak állmennyezet, gipszkarton, bútor vagy akár falba építéshez is. A keretek acél/alumíniumból készültek ezáltal nem rozsdásodnak! A spot elölről helyezhető bele, amit a rögzítőgyűrű segítségével tart a helyén. A beépíthető és billenthető keretek formája szögletes és fehér, nikkel és króm színben kapható. .
| Termék ID: | #5940053 |
| Cikkszám: | 5098 |
| Anyaga: | Acél |
| Beépítési méret: | Ø 72 mm |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| Garancia: | 2 év |
| Méretek: | Ø 82 x 29 mm |
| Szín: | Inox |
| Típus: | Billenthető GU10/MR16 spot lámpa keret |
| Tömeg: | 86 g |