OPTONICA - króm GU10/MR16 spot lámpa keret beépíthető kör alakú billenthető 45º Ø7cm 5172 (OT5172)
0 / 5
0 / 5
A termék kizárólag párosával rendelhető, egy dobozban két keret található!A beépíthető fix GU10/MR16-os keret normál fejméretű spot lámpákhoz való. Alkalmasak állmennyezet, gipszkarton, bútor vagy akár falba építéshez is. A keretek alumíniumból készültek ezáltal nem rozsdásodnak! A spot elölről helyezhető bele, amit a rögzítőgyűrű segítségével tart a helyén. A beépíthető keretek szögletes és kerek kivitelben kaphatók, helynek színei fehér, nikkel és króm színű is lehet.
| Termék ID: | #5938841 |
| Cikkszám: | OT5172 |
| Anyaga: | Alumínum |
| Beépítési méret: | Ø 72 mm |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Foglalat típusa: | GU10/MR16 |
| Garancia: | 2 év |
| Méretek: | Ø 80 x 20 mm |
| Szín: | Króm |
| Típus: | Billenthető GU10/MR16 spot lámpa keret |
| Tömeg: | 105 g |