OPTONICA - LED Bútorvilágító / 120cm /120°/ 40W / hideg fehér / TU6694 (TU6694)
0 / 5
0 / 5
Watt40WBemeneti feszültségAC:220-240VFényáram3200Lum enCRI Színvisszaadás>80VizállóságIP65Üze móra25000óraVilágítási Szög120°Méretekф1200x75x30mmA 120 cm-es Optonica LED bútorvilágítás hideg fehér fénnyel, 40W-os teljesítménnyel ideális választás polcok, bútorok, honyhapultok megvilágítására. A lámpatest rendkívül vékony, így jól illeszkedik szinte bárhova. Színe és egyszerű formája által a modernebb konyhákban és lakásokban különösen jól mutat. A csomag kapcsolót nem tartalmaz.
| Termék ID: | #5937180 |
| Cikkszám: | TU6694 |
| A termék hossza: | 120 cm |
| Alak: | Négyzet alakú |
| Anyaga: | NanoPlastic |
| Bura kivitele: | Műanyag |
| Bura színe: | fehér |
| CRI: | min. 80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 200W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Variation/285/main/6694_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | A+ |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC:220-240V/50HZ |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP65 |
| Kelvin: | 6000-6000 |
| Kelvin (K): | 6000 |
| LED Chip típus: | SMD 2835 Chip On Board LED |
| Lumen: | 3200lm |
| Méret: | 1200 X 75 X 30 mm |
| PF: | min. 0.95 |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 40W |
| Világítási szög: | 120° |