OPTONICA - süllyesztett COB LED mélysugárzó lámpatest 20W 1600lm 6000K hideg fehér 145° 3273 (3273)
0 / 5
0 / 5
Watt 20WCRI Színvisszaadás>80Bemeneti feszültségAC:175-265VVizállóságIP20 Fényáram1600 LumenÜzemóra25000óraVilágítási Szög145ºMéretekф195x80 mm Az Optonica LED termékek a legújabb innovatív LED technológiával gyártott Chip On Board LED fényforrások. Kiváló és egyben gyönyörű fényerővel rendelkeznek. Nem vibrálnak, így óvja a szemeket a károsodástól, nincs bemelegedési idő, nem veszít fényerejéből akár több 100.000 fel-le kapcsolást követően sem. A LED spot lámpatest alacsony energiafelhasználásukkal befektetése rövid időn belül megtérül, ehhez a fenti megtakarítás kalkulátor adhat némi segítséget. A süllyeszthető LED spot lámpatest típus függően 60°-tól egészen a 145°-os sugárzási szöggel rendelkeznek, a világítási feladatok legnagyobb részéhez tökéletesen megfelelhetnek, a süllyeszthető spot lámpatestek alkalmasak állmennyezeti, illetve gipszkartonos kiépítéséhez is, belsőépítészek körében is közkedvelt, hiszen tökéletes mennyezeti fényforrás. Szögletes és kerek kerettel is kapható, hogy minden igénynek megfeleljen. Tökéletes megoldás minden típusú helyiség (az otthonától a munkahelyéig) megvilágításra. Hideg, nappali, meleg fehér és állítható színhőmérsékletekben (dimmelhető) válaszható, felhasználástól függően Süllyeszthető spot lámpa, mélysugárzó Chip On Board leddel. Süllyeszthető LED spot lámpa. Univerzális és gazdaságos megoldás minden típusú helyiség megvilágítására: otthon, iroda, középület, szálloda, étterem, benzinkút. A benne található fényforrás nem cserélhető. Alacsony energiafogyasztás. IP20 védelemmel ellátott, víz- és páramentes környezetben alkalmazható. Az eszköz továbbá TÜV tanusítvánnyal van ellátva. A termék a 230V-ról működéshez szükséges tápegységet is tartalmazza! Üzemelési hőmérséklet: -30°C / +50°C
| Termék ID: | #5943536 |
| Cikkszám: | 3273 |
| Alak: | Kör alakú |
| Anyaga: | Alumínium |
| CRI: | min.80 |
| Egyenértékű teljesítmény: | 160W |
| Élettartam: | 25 000 óra |
| Energetikai tanúsítvány: | https://www.optonicaled.com/attachments/Product/183/main/3273_thumb-detail.jpg |
| Energiahatékonyság: | G |
| Felhasználás terület: | Beltéri |
| Fényerő szabályozás: | Nem |
| Feszültség: | AC/DC 170-265V |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | IP20 |
| LED típusa: | Chip On Board (COB) LED |
| Lumen: | 1600 |
| Méretek: | Ø 195 x 78 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérskélet: | Hideg fehér (6000K) |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 20W |
| Típus: | Mélysugárzó |
| Tömeg: | 820g |
| Világítási szög: | 145° |