OPTONICA - Vékony, LED-es szekrény lámpa 1, 5 W-os mozgásérzékelő, meleg fehér /231 (231)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942068 |
| Cikkszám: | 231 |
| EAN kód: | 3800156602311 |
| Anyaga: | Alumínium + PC |
| Élettartam: | 20 000 óra |
| Fényerő szabályozás: | nem |
| Garancia: | 2 év |
| IP minősítés: | 20 IP |
| Kelvin: | 3000-3000 |
| Lumen: | 140 L |
| Méret: | 300x40x9 mm |
| Mozgásérzékelő: | Igen, mozgásérzékelős |
| Színhőmérskélet: | 3000K |
| Tanúsítványok: | CE, RoHS |
| Teljesítmény: | 1,5 W |
| Világítási szög: | 360° |