OSRAM - 4058075106154 LED bútorvilágító, 14W, 1173mm, 3000K, 1400 lm (4058075106154)
0 / 5
0 / 5
OS 4058075106154 4058075000322 LINEAR LED 1200 14W 3K LED bútorvilágító 1173mm 3000K 1400 lm 14W
| Termék ID: | #5939249 |
| Cikkszám: | 128375 |
| EAN kód: | 4058075106154 |
| Átlagos élettartam: | 50000 h |
| Bp, Albertirsai úti raktár: | 3 |
| Energiaosztály: | A++/A+/A |
| Fényáram: | 1400 lm |
| Feszültség (V): | 220…240 |
| Frekvencia tartomány (Hz): | 50/60 Hz |
| IP védettség: | 20 |
| Készlet elérhetőség: | Azonnal készletről átvehető |
| Kiszerelés: | 1 darab |
| Színhőmérséklet: | 3000 k |
| Teljesítmény: | 14 W |