OSRAM - DOWNLIGHT DN WT 190 18W 1800lm 3000K (melegfehér) IP44 LED-es álmennyezeti lámpa
0 / 5
0 / 5
TERMÉKLEÍRÁS Termékelőnyök
Magas fényhasznosítás
Nagyon homogén fény
Egyszerű beépítés az integrált működtetőnek köszönhetően
Alkalmazási területek
Fénycsöves lámpatestek közvetlen kiváltására
Általános megvilágítás
Közterek
Lépcsőházak
Folyosók
Üzletek, üzletterek
Fürdőszoba
Termékjellemzők
Védelem típusa: IP44
Fényhasznosítás: 100 lm/W
Berendezés / tartozékok
Felületre szerelhető keretek tartozékként megvásárolhatók
| Termék ID: | #5942343 |
| EAN kód: | 4058075703124 |
| Élettartam: | 20.000 óra |
| Fényerő: | 1800lm |
| Fényszög: | 100° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 18W |
| IP szabvány: | IP44 |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Termék színe: | ffffff |