OSRAM - Downlight Slim Round 12W/6500K 1020lm IP20 fehér LED lámpatest (4058075079076)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942773 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 169 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 1020 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 12 W LED modul |
| Magasság méret: | 30 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |