OSRAM - Downlight Slim Round 210mm 18W/3000K 1530lm IP20 fehér LED lámpatest (4058075079090)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938555 |
| Anyag: | műanyag |
| Átmérő méret: | 225 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 1530 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 18 W LED modul |
| Magasság méret: | 30 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |