OSRAM - Eco Class süllyesztett mennyezeti LED panel 595x595mm 3000K 3200lm (4058075285002)
0 / 5
0 / 5
Fedezd fel a melegfehér fény varázsát, amely a Ledvance Eco Class süllyesztett mennyezeti LED panel segítségével minden teret beragyog! A Ledvance Eco Class süllyesztett mennyezeti LED panel egy igazi fényforrás csoda, amely 595x595 mm-es méretével tökéletesen illeszkedik bármilyen álmennyezetbe. A 3000K színhőmérséklet melegfehér fényt biztosít, amely otthonos és barátságos légkört teremt. A 3200 lumen fényáram elegendő világítást nyújt a legkülönfélébb helyiségekben, legyen szó nappaliról vagy irodáról. Az alumínium anyag tartósságot és modern megjelenést biztosít, míg a 40 W LED modul energiatakarékos működést garantál. Az átlagos élettartama 50,000 óra, így hosszú távú megoldást kínál a világítási igények kielégítésére. A 120°-os sugárzási szög pedig széles területet világít meg, így minden sarkot bevilágít. A felszerelése egyszerű, így gyorsan élvezheted a kellemes fényt, amely minden napodat beragyogja.
| Termék ID: | #5937662 |
| Anyag: | alumínium |
| Hosszúság méret: | 595 mm |
| Lámpatest fényáram: | 3200 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 40 W LED modul |
| Magasság méret: | 8.2 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Névleges teljesítmény: | 40 W |
| Szélesség méret: | 595 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 30-49,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |