OSRAM - konyhai pultvilágító LED lámpa konnektor + USB, 10 W, hidegfehér ez legyen (4058075762251)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943667 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Hosszúság méret: | 540 mm |
| Lámpatest fényáram: | 800 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 10 |
| Magasság méret: | 41.5 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szélesség méret: | 81 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |