OSRAM - LED mélysugárzó, 7 cm, fehér-ezüst (melegfehér) (4099854089060)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942407 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 70 mm |
| Lámpatest fényáram: | 400 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 5 |
| Magasság méret: | 77 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér, ezüst |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |