OSRAM - LED SPOT RECESS TWIST PRO beltéri lámpatest fehér színben, 800 lm, 10W teljesítmény, 30000h élettartammal, IP20/IP20, 3 év garanciával, 4000K, 220-240V ( 4099854089206 ) (4099854089206)
0 / 5
0 / 5
Termékelőnyök Akár 90%-os energiamegtakarítás a halogénizzós spot lámpatestekhez képest Egyszerű beépítés és elektromos csatlakoztatás a szerszámmentes csatlakozóaljzatnak köszönhetően Alkalmazási területek Beltéri alkalmazási területek Általános megvilágítás Termékjellemzők Szilikonbetéttel védett rugók Berendezés / tartozékok A kötődoboz nem tartozék
| Termék ID: | #5939533 |
| Cikkszám: | 4099854089206 |
| EAN kód: | 4099854089206 |
| A termék színe: | fehér |
| Átmérő: | 93 mm |
| Élettartam: | 30000h |
| Érintésvédelmi osztály: | II |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 800 lm |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 10W |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Több mint 100 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| IP Védettség: | IP20/IP20 |
| Kapcsolások száma: | 15000 |
| Nettó tömeg: | 210g |
| Névleges működési hőmérséklet (max): | 45 °C |
| Névleges működési hőmérséklet (min): | -10 °C |
| Névleges teljesítmény: | 10W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 30 ° |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Színvisszaadás (CRI):: | ≥80 |
| Termék magassága: | 94 mm |
| Termékcsalád: | LED SPOT RECESS TWIST PRO |