OSRAM - LED SPOT RECESS TWIST PRO beltéri lámpatest fehér/fekete színben, 350 lm, 5W teljesítmény, 30000h élettartammal, IP20/IP20, 3 év garanciával, 3000K, 220-240V ( 4099854089046 ) (4099854089046)
0 / 5
0 / 5
Termékelőnyök Akár 90%-os energiamegtakarítás a halogénizzós spot lámpatestekhez képest Egyszerű beépítés és elektromos csatlakoztatás a szerszámmentes csatlakozóaljzatnak köszönhetően Alkalmazási területek Beltéri alkalmazási területek Általános megvilágítás Termékjellemzők Szilikonbetéttel védett rugók Berendezés / tartozékok A kötődoboz nem tartozék
| Termék ID: | #5942654 |
| Cikkszám: | 4099854089046 |
| EAN kód: | 4099854089046 |
| A termék színe: | fehér/fekete |
| Átmérő: | 70 mm |
| Élettartam: | 30000h |
| Érintésvédelmi osztály: | II |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 350 lm |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 5W |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Több mint 1000 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| IP Védettség: | IP20/IP20 |
| Kapcsolások száma: | 15000 |
| Nettó tömeg: | 155g |
| Névleges működési hőmérséklet (max): | 45 °C |
| Névleges működési hőmérséklet (min): | -10 °C |
| Névleges teljesítmény: | 5W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220-240V |
| Sugárzási szög: | 30 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Színvisszaadás (CRI):: | ≥80 |
| Termék magassága: | 77 mm |
| Termékcsalád: | LED SPOT RECESS TWIST PRO |