OSRAM - RECESS SLIM DOWNLIGHT beltéri mennyezeti lámpa fehér színben, 550 lm fényerő, 8 W, 25000 h, IP20 védelemmel, 220-240 V AC, 6500 K, 4058075573192 (4058075573192)
0 / 5
0 / 5
LEDVANCE RECESS SLIM DOWNLIGHT beltéri mennyezeti lámpa fehér színben, 550 lm fényerő, 8 W, 25000 h, IP20 védelemmel, 220-240 V AC, 6500 K, 4058075573192
| Termék ID: | #5939913 |
| Cikkszám: | 4058075573192 |
| EAN kód: | 4058075573192 |
| A kapcsolat típusa: | csavaros bekötés |
| A termék színe: | fehér |
| Átmérő: | 120 mm |
| Élettartam: | 25000 h |
| Érintésvédelmi osztály: | II |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 550 lm |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 8.00 W |
| Garancia: | 3 év |
| Gyártói készlet: | Több mint 100 darab a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 3-7 munkanap |
| IP Védettség: | IP20 |
| IP Védettség fényforrással: | IP20 |
| Kapcsolások száma: | 15000 |
| Lámpa színe: | fehér |
| Lámpatest elhelyezése: | mennyezeti |
| Névleges működési hőmérséklet (max): | 40 °C |
| Névleges működési hőmérséklet (min): | -20 °C |
| Névleges teljesítmény: | 8.00 W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220...240 V |
| Névleges üzemi frekvencia (Hz): | 50...60 Hz |
| Sugárzási szög: | 110 ° |
| Súly: | 0.099 Kg |
| Színhőmérséklet: | 6500 K |
| Színhőmérséklet besorolása: | hideg fehér |
| Színvisszaadás (CRI):: | ≥80 |
| Termék hosszúsága: | 120 mm |
| Termék magassága: | 24 mm |
| Termék szélessége: | 120 mm |
| Termékcsalád: | RECESS SLIM DOWNLIGHT |