OSRAM - Smart+ WIFI okos pultvilágító LED lámpa alapkészlet, hideg/melegfehér, 9 W, 50 cm (Undercabinet Slim) (4058075576278)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5936702 |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 500 mm |
| Lámpatest fényáram: | 480 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 9 W LED modul |
| Magasság méret: | 8 mm |
| Szélesség méret: | 38 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2700…6500 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |