OSRAM - SMART+ Wifi RGB + TW 170mm 110 ° 12W 1000lm 2700-6500K (változtatható színhőmérsékletű) álmennyezeti lámpa
0 / 5
0 / 5
TERMÉKLEÍRÁS Termékelőnyök
TW és RGB
Sugárzási szög: 36°, 100°, 110°
Alkalmazási területek
Beltéri alkalmazási területek
Folyosók, bejáratok, lépcsőházak, nappalik, pincék, alagsorok
Hálószobák
Konyhák
Termékjellemzők
LEDVANCE SMART+ App segítségével vezérelhető (legalább Android 8.0 vagy iOS 14.0 rendszer szükséges)
Hangvezérléssel vezérelhető: Google Assistant vagy Amazon Alexa
Változtatható színhőmérséklet: 3000... 6500 K
Szabályozható
Hálózati protokoll: WiFi
Ház anyaga: műanyag
Berendezés / tartozékok
A LEDVANCE SMART+ alkalmazáson keresztüli vezérléshez okostelefon vagy táblagép szükséges (legalább Android 8.0 vagy iOS 14.0 rendszer szükséges)
A komplett szerelési és csatlakozási tartozékok mellékelve
| Termék ID: | #5943421 |
| EAN kód: | 4058075573376 |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Fényerő: | 1000lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 12W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | 2700K-6500K |
| Termék színe: | FFFFFF |