OSRAM - süllyesztett LED mélysugárzó, szabályozható, 9 W, melegfehér, alumínium (Ripple) (4058075832978)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939303 |
| Anyag: | alumínium |
| Átmérő méret: | 166 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 800 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 9 W LED modul |
| Magasság méret: | 68 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | alumínium |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |