Philips - Backlit panel lámpa PHILIPS trafóval 40w 4400lm 5700K IP20 5év 60x60CM (PNPHL40W-CW-91143)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #5938786 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Hideg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 5 év |
| Jótállás (év): | 5 év |
| Kapcsolási ciklus: | 15000 |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 4400 lm |
| Magasság (mm): | 25 mm |
| Mélység (mm): | 600 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +50℃ |
| Sugárzási szög: | 160° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 600 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 5700 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 40 W |