Philips - Dive L 5W 350lm, meleg fehér, szabályozható LED spot lámpa, IP65, 8, 5cm (929002374020)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938415 |
| Anyag: | fém, műanyag |
| Átmérő méret: | 85 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 350 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 5W LED modul |
| Magasság méret: | 55 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 2700 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20/IP65 |