Philips - pultvilágító LED lámpa 11W 780lm melegfehér, 54 cm (Linea Danube) (31165/99/P1)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938044 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 540 mm |
| Lámpatest fényáram: | 780 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 11 W LED modul |
| Magasság méret: | 55 mm |
| Szélesség méret: | 40 mm |
| Szín: | szürke, fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |