Philips - ultrahatékony süllyesztett LED lámpa, melegfehér, 2 W (Diamond Cut) (929003258831)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939917 |
| Anyag: | fém |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 360 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 2 W LED modul |
| Magasság méret: | 49.5 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |