Rábalux - 2687 SHAUN beltéri ráépíthető és beépíthető lámpa fekete színben, 1500 lm, 17W teljesítmény, 25000h élettartammal, IP20 védettséggel, 5 év garanciával, 4000K ( Rábalux 2687 ) (2687)
0 / 5
0 / 5
A minimál stílus képviselői közé tartozó Shaun mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, konyhákba és előszobákba ajánljuk. A fekete színű, kerek modell teljes egészében műanyagból készül, és egyszerű kialakításának köszönhetően szinte észrevétlen része lehet a helyiség berendezésének. A ráépíthető Shaun beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 17 W, fényereje 1500 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító lámpa felhasználási lehetőségeinek csak a fantázia szab határt. A Shaun átmérője 170 mm, mennyezettől mért távolsága 45 mm.
| Termék ID: | #5937016 |
| Cikkszám: | 2687 |
| EAN kód: | 5998250326870 |
| A termék színe: | fekete |
| Átmérő: | 170 |
| Élettartam: | 25000h |
| Érintésvédelmi osztály: | II |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 1500 lm |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 17W |
| Garancia: | 5 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Hosszúság: | 50 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa anyaga ( búra ): | műanyag |
| Lámpa szín: | fekete |
| Lámpa színe ( búra ): | fehér |
| Lámpatest elhelyezése: | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Magasság: | 175 |
| Nettó tömeg: | 0,23 Kg |
| Névleges teljesítmény: | 17W |
| Névleges üzemi feszültség: | 230V, 50Hz |
| Szélesség: | 175 |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | természetes fehér |
| Termékcsalád: | SHAUN |