Rábalux - 3164 SHAUN beltéri ráépíthető és beépíthető lámpa fehér színben, 1300 lm, 12W teljesítmény, 25000h élettartammal, IP20 védettséggel, 5 év garanciával, 4000K ( Rábalux 3164 ) (3164)
0 / 5
0 / 5
A funkcionális stílus képviselői közé tartozó Shaun mennyezeti lámpát elsősorban modern nappalikba, hálószobákba vagy dolgozószobákba ajánljuk. A fehér színű, korong formájú modell teljes egészében műanyagból készül, és kialakításának köszönhetően szinte észrevétlenül simul bele a mennyezet síkjába. A beépíthető Shaun az F energiaosztályba tartozó, beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 12 W, fényereje 1300 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító, kisméretű lámpából tetszés szerint többet is elhelyezhetünk a szobában. A Shaun átmérője 145 mm, beépítési mélysége 26 mm. Erre a remek mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
| Termék ID: | #5937898 |
| Cikkszám: | 3164 |
| EAN kód: | 5998250331645 |
| A termék színe: | fehér |
| Átmérő: | 145 |
| Élettartam: | 25000h |
| Érintésvédelmi osztály: | II |
| Felhasználási terület: | beltéri |
| Fényerő szabályozható: | nem |
| Fényerősség: | 1300 lm |
| Fényforrás teljesítménye (max): | 12W |
| Garancia: | 5 év |
| Gyártói készlet: | Jelenleg a termék van a gyártó készletén |
| Gyártói készlet vásárlása esetén a kiszállítás várható határideje a rendeléstől számított: | 2-5 munkanap |
| Hosszúság: | 40 |
| IP Védettség: | IP20 |
| Lámpa anyaga: | műanyag |
| Lámpa anyaga ( búra ): | műanyag |
| Lámpa szín: | fehér |
| Lámpa színe ( búra ): | fehér |
| Lámpatest elhelyezése: | nappali, hálószoba, dolgozószoba |
| Magasság: | 155 |
| Nettó tömeg: | 0,11 Kg |
| Névleges teljesítmény: | 12W |
| Névleges üzemi feszültség: | 230V, 50Hz |
| Szélesség: | 155 |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Színhőmérséklet besorolása: | természetes fehér |
| Termékcsalád: | SHAUN |