Rábalux - Beépíthető lépcsővilágító LED lámpa, 3W, IP20, fekete (Boven) (071172)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942536 |
| Anyag: | alumínium |
| Hosszúság méret: | 65 mm |
| Lámpatest fényáram: | 10 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3 W LED modul |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 3 W |
| Szélesség méret: | 75 mm |
| Szín: | fehér, áttetsző |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |