Rábalux - Pultmegvilágító LED lámpa, 15 W, hidegfehér fényű, ezüst színben (Easylight2) (78062)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938301 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Hosszúság méret: | 910 mm |
| Lámpatest fényáram: | 1150 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 15 W LED modul |
| Névleges feszültség: | 230 V |
| Névleges teljesítmény: | 15 W |
| Szélesség méret: | 30 mm |
| Szín: | ezüst, fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 15-19,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20 |