Rábalux - SHAUN 17W kerek fekete LED mennyezeti lámpa természetes fehér 5évGar (2680)
0 / 5
0 / 5
Álmennyezetbe építhető dizájnos Rábalux Shaun LED lámpatest közvetlenül 230V-ról. Álmennyezetben történő LED világítás kialakítása esetén az egyik legköltséghatékonyabb LED-es lámpa fővilágítás kialakítására. A gipszkarton, vagy bármilyen egyéb álmennyezet felett 40 mm helyre van mindössze szükség. A Shaun LED lámpatest mindössze kéz meleg működés közben, így nem szükséges jelentős szellőzésről gondoskodni, illetve sokkal kevésbé tűzveszélyes, mint hagyományos társai. Felhasználási javaslat: egy 17 W-os mennyezeti lámpa 10-12 m 2 -t világít be hatékonyan, standard (2,6m-es) belmagasságnál. Tipp: nagy terek esetén kreatívan, egyedi módon rendezhetjük el a fényforrásokat, akár szórt, vagy koncentrált fényű LED szpotokkal is kombinálva, melyeket a LED szpotok kategóriában balra fent találhat meg. Ajánlás: Erős, szórt fényű fővilágítás létrehozására minden olyan helyen, ahol 230V áll rendelkezésre. Nappali, konyha, étkező, hálószoba, fürdőszoba, dolgozó, folyosó, iroda, üzlethelyiség, kirakat, stb. Nyugodtan társíthatjuk matt króm, nikkel és alumínium lámpatestekkel.
| Termék ID: | #5937156 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 1500 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Foglalat típusa és szinonimái: | 230V |
| Garancia: | 60 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lámpatest anyaga: | műanyag |
| Lencse típusa: | tejfehér plexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 1 mp |
| Méretek: | 26 mm magas és 170 mm átmérőjű |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | természetes fehér, 4000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítményfelvétel: | 17 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre. |