Rábalux - Süllyesztett LED spot lámpa, kerek, 4 W, melegfehér, ezüst, 3 darabos (Randy) (1072)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940046 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Átmérő méret: | 80 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 350 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 12 W LED modul |
| Szín: | ezüst |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP20/IP44 |