Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 31, cm (MT 117) (70320)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943125 |
| Anyag: | fém |
| Átmérő méret: | 31 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 120 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1x 1 W LED modul |
| Magasság méret: | 21 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |