Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 3W, hidegfehér fényű, kerek (MT 126 LED) (70361)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5937601 |
| Anyag: | alumínium |
| Átmérő méret: | 48 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 330 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1x3 W LED modul |
| Magasság méret: | 36 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |