Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 3W, hidegfehér fényű, krómozott (MT 142 LED) (70369)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5942120 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 70 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 429 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3 W LED modul |
| Magasság méret: | 14 mm |
| Szélesség méret: | 65 mm |
| Szín: | króm |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |