Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 3W, hidegfehér fényű (MT 125 LED) (70360)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939790 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 42 mm |
| Lámpatest fényáram: | 330 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1x3 W LED modul |
| Magasság méret: | 35 mm |
| Szélesség méret: | 42 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |