Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 3x3 cm, hidegfehér fényű (MT 118) (70322)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940838 |
| Anyag: | fém |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 30 mm |
| Lámpatest fényáram: | 120 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1x 1 W LED modul |
| Szélesség méret: | 30 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |