Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 5W, hidegfehér fényű, alumínium, billenthető (MT 129 LED) (70366)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940200 |
| Anyag: | alumínium |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 88 mm |
| Lámpatest fényáram: | 550 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 1x5 W LED modul |
| Magasság méret: | 55 mm |
| Szélesség méret: | 88 mm |
| Szín: | alumínium |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |