Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 9W, hidegfehér fényű, 9 cm (MT 143) (70378)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938469 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 90 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 723 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 9 W LED modul |
| Magasság méret: | 65 mm |
| Szín: | matt fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |