Redo Group - Beépíthető LED spot lámpa, 9W, melegfehér fényű, billenthető (MT 145) (70390)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5937493 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 90 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 710 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 9 W LED modul |
| Magasság méret: | 65 mm |
| Szín: | matt fehér |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 5-9,9 W LED modul |