Redo Group - Beépíthető spot lámpa 2 foglalattal, billenthető (70393) (70393)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938433 |
| Anyag: | műanyag |
| Foglalat: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 173 mm |
| Magasság méret: | 29 mm |
| Szélesség méret: | 93 mm |
| Szín: | matt fehér |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |