Redo Group - Beépíthető spot lámpa, csiszolt üveg, hidegfehér fényű (Cr34 Led) (70311)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5937018 |
| Anyag: | fém, üveg |
| Átmérő méret: | 95 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 248 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3x1 W LED modul |
| Magasság méret: | 23 mm |
| Szín: | króm |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |