Redo Group - Beépíthető spot lámpa, matt fehér (Corinth) (01-3437)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943263 |
| Anyag: | fém, alumínium |
| Átmérő méret: | 68 mm |
| Foglalat: | GU10 |
| Hosszúság méret: | 100 mm |
| Magasság méret: | 93 mm |
| Szín: | matt fehér, matt fekete |
| Teljesítmény (Watt): | cserélhető fényforrás |