Redo Group - Billenthető LED spot lámpa, beépíthető, hidegfehér fényű, szögletes, fehér (MT 116) (70318)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5943555 |
| Anyag: | fém |
| Foglalat: | LED modul |
| Hosszúság méret: | 92 mm |
| Lámpatest fényáram: | 248 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3x1 W LED modul |
| Magasság méret: | 42 mm |
| Szélesség méret: | 92 mm |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |