Redo Group - Billenthető LED spot lámpa, beépíthető (MT 115) (70317)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939440 |
| Anyag: | fém |
| Átmérő méret: | 88 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 360 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 3x1 W LED modul |
| Magasság méret: | 42 mm |
| Szín: | alumínium |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 0-4,9 W LED modul |